2022/05/27

Seans filmowy, a potem muzeum techniki 馃殫

Pi膮tek 27 maja obfitowa艂 u nas w wiele wydarze艅. Na ten dzie艅 zaplanowane zosta艂y: szkolny dzie艅 sportu, dzie艅 otwarty dla 贸smoklasist贸w, wyjazd na paintball klasy 2LA.

Natomiast grupa uczni贸w z klas 1 TB i 2 TC pojecha艂a do kina Helios w Rzeszowie na seans filmowy. Po filmie byli艣my w Muzeum Techniki i Militari贸w kt贸rego zbiory obejmuj膮 stroje, wyposa偶enie i pojazdy wojskowe, stra偶ackie i milicyjne. Podr贸偶 w czasie niesamowita! Niekt贸rzy rozpoznali sprz臋ty domowe takie jakie znajduje si臋 zapomniane na strychach u dziadk贸w. Kolekcja samochod贸w, motocykli a nawet samolot贸w i tramwaju robi wra偶enie! A to jak rozwin臋艂a si臋 telefonia kom贸rkowa to naprawd臋 skok cywilizacyjny! Muzeum to jest warte obejrzenia. Polecamy.

Galeria zdj臋膰: