2018/08/22

"Postawmy Karola na nogi" - koncert charytatywny 馃帳

"Postawmy Karola na nogi"聽- pod takim, pe艂nym nadziei has艂em, odby艂 si臋 koncert 聽charytatywny, podczas kt贸rego wsparli艣my naszego absolwenta Karola Filipa w walce o jego sprawno艣膰. Przybli偶yli艣my jego pasje i jego niepowtarzalny charakter, dzi臋ki kt贸remu dzielnie walczy o powr贸t do zdrowia.

Podczas Koncertu prezentowali艣my umiej臋tno艣ci muzyczne i taneczne, rozpoczynaj膮c od wsp贸lnego 艣piewu pokrzepiaj膮cych kol臋d w wykonaniu uczni贸w poszczeg贸lnych聽 klas聽 oraz nauczycieli przy akompaniamencie szkolnej orkiestry. Na scenie mogli艣my r贸wnie偶 podziwia膰 solist贸w - Gabriel臋聽Korzystk臋聽i Artura Pud艂o.By艂a to tak偶e okazja do zaprezentowania wyj膮tkowych i nietypowych pasji naszych uczni贸w.
Nie zabrak艂o utalentowanych przyjaci贸艂 naszej szko艂y: Zespo艂u Tanecznego GRACJA, Anny Ziai, Karol Dziury, Jakuba Sk贸ry. Koncert dope艂ni艂 wyst臋p Lucjana Pucha艂y Lucjana Pucha艂y z zespo艂em Kompania Country.

Dzi臋kujemy wszystkim go艣ciom i sponsorom za wsparcie, a tak偶e ca艂ej spo艂eczno艣ci szkolnej za zaanga偶owanie w to wspania艂e przedsi臋wzi臋cie.

呕yczymy naszemu Koledze szybkiego powrotu do zdrowia!

Galeria zdj臋膰: