Poligon Trzcianiec 2021 #Podsumowanie 馃獤

W dniach 13 - 17 wrze艣nia jako uczniowie klas mundurowych brali艣my udzia艂 w poligonie, kt贸ry odby艂 si臋 w Trzcia艅cu. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem wkroczyli na teren obiektu szkoleniowego. Wraz z instruktorami z 1 Batalion贸w Strzelc贸w Podhala艅skich brali艣my udzia艂 w 膰wiczeniach, kt贸re pomog膮 nam w osi膮gni臋ciu wymarzonego celu. Przeszkolono nas z udzielania pierwszej pomocy, pozycji strzeleckich oraz formacji bojowych. Dzi臋ki dobrej pogodzie wychodzili艣my na d艂u偶sze, piesze wycieczki z broni膮, podczas kt贸rych integrowali艣my si臋. Pod okiem 偶o艂nierzy bawili艣my si臋 podczas gry terenowej z ASG. Jazd臋 po tamtejszym terenie umili艂 nam JELCZ - wojskowy w贸z terenowy. Na zako艅czenie wsp贸lnej przygody odby艂o si臋 ognisko. Dzi臋kujemy opiekunom i 偶o艂nierzom za wsparcie, opiek臋 i pomoc. B臋dziemy mi艂o wspomina膰 wsp贸lnie sp臋dzony czas.

Galeria zdj臋膰