Ko艅czymy rok szkolny 2021/2022 馃拹

24 czerwca rozbrzmia艂 ostatni dzwonek w roku szkolnym 2021/2022. Uczniowie naszej szko艂y wzi臋li udzia艂 we mszy 艣wi臋tej w ko艣ciele p.w. 艣w. J贸zefa, gdzie dzi臋kowali za miniony rok. Nast臋pnie udali si臋 na szkolne podw贸rko by wzi膮膰 udzia艂 w akademii podczas kt贸rej podzi臋kowano Dyrektorowi Bogus艂awowi Blajerowi za 15 lat pracy na stanowisku dyrektora zespo艂u szk贸艂 i powitano now膮 Pani膮 Dyrektor - Renat臋 Chudzick膮.

Panu Blajerowi dzi臋kujemy za wk艂ad i zaanga偶owanie w 偶ycie szko艂y ,a Pani Chudzickiej 偶yczymy powodzenia na nowym stanowisku.聽

Nast臋pnie wr臋czono dyplomy i nagrody ksi膮偶kowe dla wybitnych uczni贸w, w tym dla 3 z najwy偶sz膮 艣redni膮, kt贸ra kwalifikuje ich do zdobycia stypendium Prezesa Rady Ministr贸w. P贸藕niej nast膮pi艂o spotkanie z wychowawcami w klasach i rozdanie 艣wiadectw.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukces贸w i do zobaczenia we wrze艣niu!

Redaktor: Aleksandra Kie艂b